Çağrı Merkezi :
0 264 273 88 88
FETHİYE - ÖLÜDENİZ - SALDA GÖLÜ TURU
  • FETHİYE - ÖLÜDENİZ - SALDA GÖLÜ TURU
  • FETHİYE - ÖLÜDENİZ - SALDA GÖLÜ TURU
  • FETHİYE - ÖLÜDENİZ - SALDA GÖLÜ TURU
  • FETHİYE - ÖLÜDENİZ - SALDA GÖLÜ TURU
  • FETHİYE - ÖLÜDENİZ - SALDA GÖLÜ TURU
  • FETHİYE - ÖLÜDENİZ - SALDA GÖLÜ TURU
  • FETHİYE - ÖLÜDENİZ - SALDA GÖLÜ TURU
FETHİYE - ÖLÜDENİZ - SALDA GÖLÜ TURU FETHİYE - ÖLÜDENİZ - SALDA GÖLÜ TURU FETHİYE - ÖLÜDENİZ - SALDA GÖLÜ TURU FETHİYE - ÖLÜDENİZ - SALDA GÖLÜ TURU FETHİYE - ÖLÜDENİZ - SALDA GÖLÜ TURU FETHİYE - ÖLÜDENİZ - SALDA GÖLÜ TURU FETHİYE - ÖLÜDENİZ - SALDA GÖLÜ TURU
FETHİYE - ÖLÜDENİZ - SALDA GÖLÜ TURU
TUR PROGRAMI  1.Gün Yapacağımız gece yolculuğunun ardından ilk durağımız Saklıkent Kanyon; burada vereceğimiz serbest zamanda kanyonun serin sularında yürüyüş yapabilir, doğal güzellikleri fotoğraflayabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz burada öğle yemeği yiyebilirler (Ekstra) Sonrasında otobüsümüze binerek otelimize geçiyoruz. Odalarımıza yerleştikten sonra günün kala...


TUR PROGRAMI


 1.Gün
Yapacağımız gece yolculuğunun ardından ilk durağımız Saklıkent Kanyon; burada vereceğimiz serbest zamanda kanyonun serin sularında yürüyüş yapabilir, doğal güzellikleri fotoğraflayabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz burada öğle yemeği yiyebilirler (Ekstra) Sonrasında otobüsümüze binerek otelimize geçiyoruz.
Odalarımıza yerleştikten sonra günün kalanında tekrar otobüsümüze binerek dünyanın en eşsiz doğal güzelliklerinden biri olan Ölüdeniz`i görmek üzere Belcekız mevkine geçiyoruz. Ölüdeniz`de vereceğimiz uzun yüzme vakti ve serbest zaman sonrasında akşam yemeği ve konaklama için otelimize dönüyoruz. 


 2.Gün
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından kısa bir yolculuk yaparak tekne turuna başlamak üzere Fethiye marinaya geçiyoruz. Gün boyu sürecek olan birbirinden muhteşem adaları görerek yüzme molaları veriyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Tersane Koyu, Domuz Adası bulunmakta. (Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) ( 12 Adalar bölgede bulunan takım adalar dolayısı ile kullanılan bir isimlendirme olup tur esnasında 12 farklı adaya gidilmez.) (Öğle yemeği tekne turunun içindedirTekne turumuzun ardından otelimize geçiyoruz.


 3.Gün
 Serbest Aktivite Günümüzdür;
1.Seçenek: Arzu eden misafirlerimiz sabahın erken saatlerinde otelden alınarak özel araçlarla muhteşem ölüdeniz manzaralı Babadağ'a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz`e tekrar âşık olacaksınız. (Ekstra) (Fiyatlar konusunda tur esnasında rehberiniz tarafından bilgilendirileceksiniz.)
 2.Seçenek
: Tam Gün Fethiye Dalış Aktivitesi (Ekstra) Bizi bekleyen araçla otelimizden ayrılıp dalış teknemize ulaşıyoruz. Burada CMAS,PADI,SSI sertifikalı, uluslararası konseptlerde lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek bilgi sonrası, dalış noktalarına gidiyoruz. İlk defa dalış tecrübesi yaşayacak misafirlerimizin “Discovery dalış” yapma imkanı bulabilecekleri gün boyu sürecek bu aktivitede, aynı zamanda profesyonellere yönelik dalışlar da yapılacaktır. Tekne yolculuğumuz boyunca güneşlenip Akdeniz’in mavi sularında denize girme imkânı olacak. Bu güzel günün sonuna doğru Fethiye de bulunan otelimize geçiyoruz. 
3.Seçenek: Tam Gün Jeep Safari Turu (Ekstra) Sabah bizleri bekleyen Jeeplerle buluşarak tam gün sürecek bu eğlenceli aktiviteye başlıyoruz. İlk olarak eğlencesine doyum olmayan su savaşları yaparak Tlos Antik Kentine ulaşıyoruz. Devamında alabalık havuzlarının ve muhteşem doğanın bulunduğu Yaka Köyü'ne ulaşıyoruz. Devamında Akdağ eteklerinde bulunan köylerin içinden geçerek dağ yolundan Gizli Kent’e varıyoruz. Gizli Kent Şelalesi gezisi sonrasında Saklıkent Kanyonuna ulaşıyoruz. Burada öğle yemeği molası veriyoruz. (Saklıkent kanyonuna giriş ücretleri dahil değildir.) Yaz mevsiminin bunaltıcı sıcağını, kanyondan akan buz gibi suların serinliğinde unutacaksınız. Dileyenler burada ki macera parkurunda zıplıne, rafting, bungee jumping gibi aktivitelerin keyfini çıkarabilir. Günümüzü çamur banyosu ile sonlandırıyoruz. Yine jeeplerimizle otellerimize dönüyoruz.


 4.Gün
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak ülkemizin en derin ve en temiz gölü “Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda bol bol fotoğraflar çekip, yüzebilirsiniz. Salda Gölünün güzelliklerini yaşadıktan sonra otobüsümüze geçip İstanbul'a doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. 

 

Araç Kalkış Saatleri

21.30 İncirli (Metrobüs durağı) Dilek Pastahanesi  
22.00 Mecidiyeköy İETT Durakları  
22.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi 
22.50 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü) 
23.10 Çayırova MC Donald's Önü 
00.00 İzmit Halkevi Önü 
00.30 Sakarya Otogar Önü 

 

Covid-19 Kapsamında Alınan Önlemler:

 

1- Turlarımızda Maske Takmak Zorunludur.

2- Seyahatlerimizde Araçlar 32 Kapasite ile Kalkış Yapacaktır.

3- Araca Binerken Ve Tur Esnasında Belirli Aralıklarla Ateş Ölçümü Yapılacaktır.

4- Araç İçerisinde Ön Ve Orta Kapıda Dezenfektan Bulunacaktır.

 

Not: Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.

15 + 1 koltuklandırma, Abs,Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucudolap, Sıcak su ünitesi - . MERCEDES SPRİNTER – VOLKSWAGEN CRAFTER

 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

 31 kişiye kadar lüks  Otokar SultanMaxi

 46-54 kişi  MercedesTravego –Tourismo , Man Fortuna , , Neoplan Tourliner-Cityliner

 

 

Not 1: Turumuz Yarım Pansiyon Olup (Sabah Kahvaltısı - Akşam Yemeği) Açık Büfe Şeklindedir. Öğle Yemekleri Ekstradır. 

Not 2: Yarım pansiyon konsept 1. gün akşamıyla başlayıp son gün sabah kahvaltısı ile bitmektedir. 

Not 3: Tur Rehberimiz Hava koşullarına ve Tur Gidişatına göre Tur Programını Değiştirebilir.

Not 4: Firmamız hava koşulları, olağan dışı gelişmeler vb. durumlarda konaklanacak oteli/otelleri değiştirme hakkına sahiptir.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

- Lüks Araçlar İle Ulaşım
- 4 Gün 3 Gece Konaklama 
- 3 Sabah Kahvaltısı 
- 3 Akşam Yemeği 
- Araç içi İkramlar 
- Seyahat Sigortası 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

- İlk Sabah Kahvaltısı 
- Öğle Yemekleri
- Ekstra etkinlikler (Yamaç Paraşütü, Rafting vs. )
- Clup etkinliği
- Tekne Turu

- Jeep-Safari
- Kişisel Harcamalar