Çağrı Merkezi :
0 264 273 88 88
KARADENİZ BATUM TURLARI
 • KARADENİZ BATUM TURLARI
 • KARADENİZ BATUM TURLARI
 • KARADENİZ BATUM TURLARI
 • KARADENİZ BATUM TURLARI
 • KARADENİZ BATUM TURLARI
 • KARADENİZ BATUM TURLARI
 • KARADENİZ BATUM TURLARI
 • KARADENİZ BATUM TURLARI
 • KARADENİZ BATUM TURLARI
 • KARADENİZ BATUM TURLARI
 • KARADENİZ BATUM TURLARI
 • KARADENİZ BATUM TURLARI
KARADENİZ BATUM TURLARI KARADENİZ BATUM TURLARI KARADENİZ BATUM TURLARI KARADENİZ BATUM TURLARI KARADENİZ BATUM TURLARI KARADENİZ BATUM TURLARI KARADENİZ BATUM TURLARI KARADENİZ BATUM TURLARI KARADENİZ BATUM TURLARI KARADENİZ BATUM TURLARI KARADENİZ BATUM TURLARI KARADENİZ BATUM TURLARI

899.00 TL

KARADENİZ BATUM TURLARI
Tur Programı 1.GÜN: ORDU - BOZTEPE – GİRESUN – MAVİGÖL – KUZULAN ŞELALESİ Hareket Yeri Ve Saatleri Bakırköy İncirli 20.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi 21.00 Kartal Köprüsü 21.15 Pendik Köprüsü 21.25 Çayırova Mc Donalds 22.45 Kocaeli Vilayet Durakları 22.15 Sakarya Kent Meydanı Ofis Önü 23:00 da yola çıkıyoruz. Yaklaşık olarak 10 saat sürecek yolculuğ...

Tur Programı

1.GÜN: ORDU - BOZTEPE – GİRESUN – MAVİGÖL – KUZULAN ŞELALESİ

Hareket Yeri Ve Saatleri Bakırköy İncirli 20.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi 21.00 Kartal Köprüsü 21.15 Pendik Köprüsü 21.25 Çayırova Mc Donalds 22.45 Kocaeli Vilayet Durakları 22.15 Sakarya Kent Meydanı Ofis Önü 23:00 da yola çıkıyoruz.

Yaklaşık olarak 10 saat sürecek yolculuğumuzun ardından, dünyanın en çok fındık üretilen şehri Ordu'ya varıyoruz. Programımıza başlamadan Doğu Karadeniz tatlarıyla tanışacağımız nezih bir mekanda kahvaltımızı alacağız. Kahvaltımızın ardından hem türkülere konu olan Doğu Karadeniz'in en güzel  seyir tepesi Boztepe'ye teleferikle ulaşıp Ordu'yu seyredeceğiz, hem de türk kahvemizi ya da çaylarımızı yudumlayabileceğiz. Buradaki molamızın ardından yönümüzü Giresun'a doğru çeviriyoruz. Giresun'dan geçerken bir yanımızda yakın tarihimizin bir parçası, Milli Mücadelenin önemli isimlerinden Topal Osman'ın mezarının da içinde bulunduğu Giresun Kalesi (Panoramik), diğer yanımızda Karadenizin Türkiye topraklarında kalan 2 adasından biri olan Giresun Adasını görüyoruz.  Tur tarihindeki mevsim koşullarına bağlı olarak Giresun Derelide Kuzulan Şelalesi Tabiat Parkı içerisinde bulunan üç adet gölün birleşimi ile oluşan Mavii Göl ziyaretimiz olacak. Karadeniz bölgesinin dere şeklinde akan ilk ve tek sodalı gölü olan Mavi Gölde fotoğraf için serbest zaman sonrasında Trabzona konaklama yapacagımız otele doğru yolumuza devam ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Zerdeçal Ordu Serpme Kahvaltı ( Ekstra )

Akşam Yemeği: Otelde Açık Büfe Şeklinde ( Fiyata Dahil )

Konaklama: 4 * Otelde Konaklama

 

2.GÜN: RİZE – HOPA – CANKURTARAN TÜNELİ – BORÇKA KARAGÖL – MENÇUNA ŞELALESİ

Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından Rize’ye doğru yola çıkıyoruz. Ekstra olarak düzenlediğimiz Borçka Karagöl gezisine hazırlanıyoruz. Bizleri bekleyen minibüslerimize biniyor  ülkemizin en uzun tünellerinden Cankurtaran yoluyla Borçka’ ya varıyoruz  ve Karadeniz’ in bakir kalmış güzelliği ile ziyaretçilerini büyüleyen Karagöl’ e varmadan önce, ülkemiz biyosfer rezerv alanı Klaskur Vadisi’ndeki yapacağımız yolculuğumuzda Gürcü kökenli köylerden geçip, organik çay bahçeleri görüyoruz. Maisur Şelalesi’ni uzaktan görme imkânı yakalayıp, Bardnala Şelalesi’nin yanından geçiyor ve Klaskur Deresi’nin ağzının kapanmasıyla oluşan, “Benim İçin Üzülme” dizisinin tanıtım çekimlerinin yapıldığı Karagöl’ e, yola sanki bir tünel kurarcasına uzanan yemyeşil ağaçlar içerisinden geçip varıyoruz. Dağların arasında saklı kalmış bu heyelan gölünde vereceğimiz serbest zamanda göl kıyısında bulunan sandallar ile gezinti yapabilir ya da keyifli bir yürüyüş yapıp fotoğraf çekebilirsiniz. Karagöl gezimizin ardından, Laz ve Doğu Karadeniz tatlarını keşfedebileceğimiz restoranımızda öğle yemeğimizi alıyoruz. Sırada, yaz aylarında üstünden süzüldüğü kayalara duvak olacak güzellikte Mençuna Şelalesi gezimiz var. Yolumuz üzerinde bölgeye has kemer köprülerden olan Çifte köprüler olacak. Fotoğraf molamızın ardından yaklaşık 30 dakika doğa yürüyüşü yapabileceğimiz noktaya varıyoruz. Ağaç kabuklarından akan sular, yeşilin binbir tonu; ormanın size sonsuz ikramı olacak. Gezimizin ardından konaklayacağımız otelimize dönüyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Şeklinde ( Fiyata Dahil )

Öğle Yemeği: Belirlenen Restaurant da Alınacaktır ( Ekstra )

Akşam Yemeği: Otelde Set Menü Şeklinde Alınacaktır ( Fiyata Dahil )

Konaklama: Naliya Otel Ayder 

 

3.GÜN: RİZE - FIRTINA DERESİ - ÇAMLIHEMŞİN - ÇAT VADİSİ - ŞENYUVA KÖYÜ - ZİLKALE - PALOVİT ŞELALESİ - AYDER YAYLASI

Değerli misafirlerimız, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızdan sonra, ilk olarak Çat Vadisi gezimiz gerçekleşecek.(Ekstra,tura katılmayacak misafirlerimiz fırtına deresi kenarındaki tesisimizde bekleyebilirler.) Çamlıhemşin'den bizleri alan minibüslerle "Sevdaluk" dizisinin çekimlerinin de yapıldığı Şen yuva köyüne gidiyoruz. Yol boyunca tarihi konakları fotoğraflayabilecek, Doğu Karadeniz'in muzip kültürü hakkında bilgiler alacağız. Burada Vereceğimiz kısa mola sonrasında fırtına vadisi üzerinde yükselen Zil Kale'ye geçiyoruz. Tıpkı bir kartal yuvasını andıran bu kalede rehberimizin anlatımıyla, kalenin yapım yıllarındaki önemini, bölgedeki yaşam döngüsünü dinleyeceğiz. Kale gezimizin ardından, yine Doğu Karadenizin önemli noktalarından biri olan Palovit Şelalesini göreceğiz. Dileyen misafirlerimiz burada taze mısır tadabilir ya da çay keyfi yapabilir. Çat Vadisi gezimizin ardından Ayder Yaylasına doğru yola çıkıyoruz. Yol boyunca kestane, kızılağaç, Doğu ladini gibi Doğu Karadenizin zengin bitki örtüsünün en güzel örneklerini görerek Hala Deresine varıyoruz. Burada Osmanlı Döneminden kalan taş kemerli köprülerden Mikron yahut Kale Köprüsünde fotoğraf molasının veriyoruz ve öğle yemeğimizi alacağımız tesisimize geçiyoruz. Fırtına Deresi görsel ziyafeti ile, yöresel lezzetler olan mıhlama, Laz böreği, turşu kavurma, mısır ekmeği ve Alabalığın tadına varıyoruz. Yemek molamızın ardından Ayder Yaylasına doğru yola çıkıyoruz. Gelin Düveni Şelalesi ile yayla gezimiz başlıyor. Fotoğraf ve yürüyüş için yaklaşık 4 saat serbest zamanımız olacak. Yeterli kişi sayısına ulaşırsak ve hava şartları olumlu olursa dileyen misafirlerimizle birlikte Huser yaylasına (Ekstra ) çıkılacaktır. Programımızı tamamlayarak konaklayacağımız otelimize doğru yola çıkıyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Şeklinde ( Fiyata Dahil )

Öğle Yemeği: Belirlenen Restaurant da Alınacaktır ( Ekstra )

Akşam Yemeği: Otelde Set Menü Şeklinde Alınacaktır( Fiyata Dahil )

Konaklama: Naliya Otel Ayder 

 

4.GÜN: TRABZON - OF - UZUNGÖL - DEMİRKAPI –SÜMELA MANASTIRI

Otelde alacağımız açık büfe kahvaltımızdan sonra Karadenizin simgesi haline gelen Uzungöl  Yayla' sına doğru yola çıkıyoruz. Uzungöl' de (Serbest Zaman) yürüyüş ve bisiklet turu yapabilirsiniz. Ardından Uzungöl'ü zirveden görmek isteyen misafirlerimiz için Ekstra Kom Cafe turu düzenliyoruz (20 TL) muhteşem Uzungöl'ün büyülü manzarasında manzaraya karşı çay içip, güzel fotoğraflar çekebilirsiniz. Uzungöldeki gezimizin ardından M.Ö. 386 yılında Atina’dan gelen Barnabas ve Sophranios isimli iki rahip tarafından kurulmuş olan Sümela (Meryem Ana) Manastırı'na gidiyoruz Manastır gezmizin ardından dönüş yolculuğuna başlıyoruz.

 

Covid-19 Kapsamında Alınan Önlemler:

 

1- Turlarımızda Maske Takmak Zorunludur.

2- Seyahatlerimizde Araçlar 32 Kapasite ile Kalkış Yapacaktır.

3- Araca Binerken Ve Tur Esnasında Belirli Aralıklarla Ateş Ölçümü Yapılacaktır.

4- Araç İçerisinde Ön Ve Orta Kapıda Dezenfektan Bulunacaktır.

 

Not: Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.

15 + 1 koltuklandırma, Abs,Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucudolap, Sıcak su ünitesi - . MERCEDES SPRİNTER – VOLKSWAGEN CRAFTER

 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

 31 kişiye kadar lüks  Otokar SultanMaxi

 46-54 kişi  MercedesTravego –Tourismo , Man Fortuna , , Neoplan Tourliner-Cityliner

 

Not 1: Sümela Manastırı'nda yapılan restarosyan çalışmaları nedeniyle manastır 22 Eylül 2015 tarihi itibaren belli bir süre ziyarete kapatılmıştır. Restorasyon süresi belli olmadığından dolayı henüz teras kısmı açılmıştır ve programımızda vardır.

Not 2: Turumuz Yarım Pansiyon Olup (Sabah Kahvaltısı - Akşam Yemeği) Açık Büfe Şeklindedir. Öğle Yemekleri Ekstradır. 

Not 3: Yarım pansiyon konsept 1. gün akşamıyla başlayıp son gün sabah kahvaltısı ile bitmektedir. 

Not 4: Tur Rehberimiz Hava koşullarına ve Tur Gidişatına göre Tur Programını Değiştirebilir.

Not 5: Firmamız hava koşulları, olağan dışı gelişmeler vb. durumlarda konaklanacak oteli/otelleri değiştirme hakkına sahiptir.

Not 6: 1 Yetişkin yanında gelen 0-3 yaş 1 çocuk ücretsiz, 2 inci çocuk tam ücret ödemektedir.

Not 7: 1 Yetişkin yanında gelen 4-11 yaş çocuk tam ücret ödemektedir.

 

BAKIRKÖY İNCİRLİ DOĞTAŞ ÖNÜ: 20.00

KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ: 21.00

KARTAL KÖPRÜSÜ: 21.15

PENDİK KÖPRÜSÜ: 21.25

GEBZE ÇAYIROVA MC DONALDS: 21.45

KOCAELİ VİLAYET DURAKLARI: 22.15

SAKARYA KENT MEYDANI OFİS ÖNÜ: 23.00

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

- ULAŞIM

- 4 YILDIZLI  OTELLERDE KONAKLAMA

- 3 SABAH KAHVALTISI (AÇIK BÜFE)

- 3 AKŞAM YEMEĞİ (SET MENÜ)

- SEYAHAT SİGORTASI

- PROF. REHBERLİK HİZMETİ

- ARAÇ İÇİ İKRAM 

- SAĞLIK KİTİ 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

- MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

- ÖĞLE YEMEĞİ

- ZİLKALE, PALOVİT ŞELALESİ, HUSER YAYLASI TURU ( 130 TL )

- BORÇKA KARAGÖL, MENÇUNA ŞELALESİ, ÇİFTE KÖPRÜLER ( 130 TL )

Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Fiyat
24 Mart 2021 28 Mart 2021 899.00 TL
31 Mart 2021 04 Nisan 2021 899.00 TL
07 Nisan 2021 11 Nisan 2021 899.00 TL
12 Mayıs 2021 16 Mayıs 2021 1249.00 TL
19 Mayıs 2021 23 Mayıs 2021 1199.00 TL
26 Mayıs 2021 30 Mayıs 2021 1199.00 TL
02 Haziran 2021 06 Haziran 2021 1199.00 TL
09 Haziran 2021 13 Haziran 2021 1199.00 TL
16 Haziran 2021 20 Haziran 2021 1199.00 TL
23 Haziran 2021 27 Haziran 2021 1199.00 TL
30 Haziran 2021 04 Temmuz 2021 1199.00 TL
07 Temmuz 2021 11 Temmuz 2021 1199.00 TL
20 Temmuz 2021 24 Temmuz 2021 1249.00 TL
04 Ağustos 2021 08 Ağustos 2021 1199.00 TL
11 Ağustos 2021 15 Ağustos 2021 1199.00 TL
18 Ağustos 2021 22 Ağustos 2021 1199.00 TL
25 Ağustos 2021 29 Ağustos 2021 1199.00 TL
01 Eylül 2021 05 Eylül 2021 1199.00 TL
08 Eylül 2021 12 Eylül 2021 1199.00 TL

ORDU BOZTEPE - GİRESUN MAVİGÖL - TRABZON - UZUNGÖL - SÜMELA MANASTIRI -  AYDER YAYALASI - BORÇKA KARAGÖL - MENÇUNA ŞELALESİ - HUSER YAYLASI - RİZE 

Not: Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.

15 + 1 koltuklandırma, Abs,Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucudolap, Sıcak su ünitesi - . MERCEDES SPRİNTER – VOLKSWAGEN CRAFTER

27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

31 kişiye kadar lüks  Otokar SultanMaxi

46-54 kişi  MercedesTravego –Tourismo , Man Fortuna , , Neoplan Tourliner-Cityliner

 Not 1: Sümela Manastırı'nda yapılan restarosyan çalışmaları nedeniyle manastır 22 Eylül 2015 tarihi itibaren belli bir süre ziyarete kapatılmıştır. Restorasyon süresi belli olmadığından dolayı henüz teras kısmı açılmıştır ve programımızda vardır.

Not 2: Turumuz Yarım Pansiyon Olup (Sabah Kahvaltısı - Akşam Yemeği) Açık Büfe Şeklindedir. Öğle Yemekleri Ekstradır. 

Not 3: Yarım pansiyon konsept 1. gün akşamıyla başlayıp son gün sabah kahvaltısı ile bitmektedir. 

Not 4: Tur Rehberimiz Hava koşullarına ve Tur Gidişatına göre Tur Programını Değiştirebilir.

Not 5: Firmamız hava koşulları, olağan dışı gelişmeler vb. durumlarda konaklanacak oteli/otelleri değiştirme hakkına sahiptir.

Not 6: 1 Yetişkin yanında gelen 0-3 yaş 1 çocuk ücretsiz, 2 inci çocuk tam ücret ödemektedir.

Not 7: 1 Yetişkin yanında gelen 4-11 yaş çocuk tam ücret ödemektedir.