Çağrı Merkezi :
0 264 273 88 88
YEDİGÖLLER TURU
  • YEDİGÖLLER TURU
  • YEDİGÖLLER TURU
  • YEDİGÖLLER TURU
  • YEDİGÖLLER TURU
  • YEDİGÖLLER TURU
YEDİGÖLLER TURU YEDİGÖLLER TURU YEDİGÖLLER TURU YEDİGÖLLER TURU YEDİGÖLLER TURU
YEDİGÖLLER TURU
06.00 Bakırköy İncirli Ömür Plaza06.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi06.45 Kartal Köprüsü07.00 Pendik Köprüsü07.20 GebzeÇayırova Mc Donalds08.00 Kocaeli Halk Evi08.30 Sakarya Kent Meydanı Hareket ile yolculugumuza baslıyoruz. Yedigöllere hareket ediyoruz. Yedigöller Mili Parkı, irili ufaklı yedi gölden oluşuyor (Adı gibi :) Vadi önünün heyelanlarla kapanması ile o...

06.00 Bakırköy İncirli Ömür Plaza
06.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi
06.45 Kartal Köprüsü
07.00 Pendik Köprüsü
07.20 GebzeÇayırova Mc Donalds
08.00 Kocaeli Halk Evi
08.30 Sakarya Kent Meydanı


Hareket ile yolculugumuza baslıyoruz. Yedigöllere hareket ediyoruz. Yedigöller Mili Parkı, irili ufaklı yedi gölden oluşuyor (Adı gibi :) Vadi önünün heyelanlarla kapanması ile oluşan göller, Sazlıgöl, İncegöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl ve Seringöl isimleri ile anılıyor. Göllerin çevresi kayın, meşe, gürgen, kızılağaç, dişbudak, karaağaç, ıhlamur gibi geniş yapraklı ağaçlarla ve karaçam, sarıçam, köknar gibi iğne yapraklı ağaçlarla kaplı. Özellikle sonbahar günlerinde sarıdan kızıl tonlara kadar her türlü renge bürünen kayınlar ve diğer geniş yapraklı ağaçlar seyrine doyum olmayan görüntüleri özellikle fotograf meraklıları için güzel kareler sunuyor.
Orman içi parkurlarda yaklaşık 2-3 saat devam edecek olan yürüyüşümüze başlıyoruz. Parkur boyunca uygun noktalarda molalar vererek fotograf çekmek isteyenler için zaman verip Öğle yemeğinde geçiyoruz.Öğle Yemeğimiz Izgara seklind olup (Sucuk,köfte,tavuk,içecek ve çak ikramı) olusmaktadır. Yemek sonrası Misafirlerimize serbest zaman verip daha sonra toplanarak Milli Parka veda edip dönüşe doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Yedigöller vadisini kuşbakışı gören manzara noktalarında kısa fotograf molaları veriyoruz. Uygun hava yol şartlarında saat 21.00 gibi İstanbul'dayız.Bir başka Turda buluşmak üzere sizlere veda ediyoruz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

> Lüks Otobüsler İle Ulaşım
> Çevre Gezileri
> Rehberlik hizmetleri
> Fulltatil.com Otobüs içi İkramları
> Fulltatil.com Tur Güvencesi
> Milli park girişleri
> Öğle yemeği (Mangalda Ekmek arası sucuk veya köfte + meşrubat)
> 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Yedigöller Bolu